Banes ne fush kosov ose ndrroi me shtepi

Shitet nga: hajrush 02 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes banes ose e ndrroi me shtepi banesa esht e gatshme per banim esht e pa mobiluar esht ne katin e 9 ndertim i ri punon lifti banesa ka ket renditje 1 koridor 2 dhoma gjumi ni sallon e kuzhin banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim