Banes ne fushkosov 144m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Xxxx 14 Sht 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

277 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 144 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes bamesen penthaus ne Fushkosov e gatshme per banim kati 9 me lift me kartel banesa ka 144m2 shitet me ekstra qmimi dhe me te lirin ne at pjes shitet me pare kesh jo ndrim banesa gjindet afer shkolles Mihal Grameno te Super viva

qmimi 39900 ose 277 euro m2 ma lir veq lodhesh pres blersa serijoz

viber

044 623 897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim