Banes ne shitje 84 m2, me leje ndertimi

Shitet nga: Kajtazi 11 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka kete renditje
- Sallon me kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Objekti ka leje te ndertimit dhe Para Kontrata behet te Noteri.
Pagesa ka mundesi te behet deri ne 3 Keste,
me lidhjen e Kontrates, me dorzim te qelsav
dhe nje pjes deri te behet pranimi teknik.

Shitet nga nenkontraktori

Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim