Banes ne shitje

Shitet nga: Alban 02 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosov lagja Apollonia kati 1.
Ka sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi 2 ballkon 2 koridor dhe nje banjo.Banesa eshte e mobilume komplet ka roletne te jashtme ne dritare.
Po ashtu ne kuader te baneses eshte edhe shpajzi me rreth 15 metra katror nen banes.

Per informata kontaktoni ne viber: +37749102927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim