Banes per shitje ne Fushe Kosove

Shitet nga: Banesa 21 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 63.57m2 ne Fushe Kosove e gatshme per banim.
Banesa posedon nje dhome gjumi,salon dhe kuzhin,banjo,koridorin edhe ballkonin.
Banesa eshte ne katin e 8.dhe ka ashensor,ashensori ashte me kartel.
per informata thirni nr 049 811 151.
qmimi i baneses eshte 25500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim