Banes prej 60m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Ejup Jusufi 03 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa gjindet ne rrugen ,,Fazli Grajqeci'' afer siptalit ,,euromed''
gjindet ne katin e shtat posedon parking te mjaftueshem,
posedon lift, sistemi i ujtit eshte me pus-bunar keshtu qe nuk ka telashe per ujin,
banesa shitet pa mobilje dhe me mobilje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim