Banes

Shitet nga: beno 01 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: F.Kosovë
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne kompleksin e Cima Shpk. Banesa eshte 97 metra katror dhe posedon sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo+shpajz+terase. Qmimi i voliteshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim