Banes

Shitet nga: Bajram 24 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
She's banesen ne fush kosov 75m e mobiluar rruga nena terez fush kosov perball super vives Kati I5 Salloni me kuzhin 2 dhoma gjumi banjo koridor dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim