Banesa 60m2 në Fushë Kosove "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa 60m2 në Fushë Kosovë afër Shkolles Mihail Grameno, ndertim i ri, kati i VIII i banimit.
Banesa posedon :
1. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.

Banesa posedon leje ndertimi.

Çmimi 26000 euro

Agjencioni M1
tel. 045 999 986; 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim