Banesa 75m2 në Fushë Kosovë "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa 75m2 në Fushë Kosovë afër "Super Vives" hail Grameno, ndertim i ri, kati i VIII i banimit.
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon , kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.

Banesa posedon leje ndertimi.

Çmimi 33750 euro i diskutushem

Agjencioni M1
tel. 045 999 986; 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim