Banesa me siperfaqe prej 102m2 kati 3 te

Shitet nga: Urbangrup 25 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove me siperfaqe prej 102 m2 ,kati 3-te i banimit.
Banesa posedon :
Dy dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Depo
Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim