Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Skender 13 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET APARTAMENTI TE RRETHI 80M2 3 DHOMA ,DY TE GJUMIT,SALLON ME KUZHINE,BANJO BALLKON KORIDOR.SHKOLLEN DHE QERDHEN E KA AFER 200 METRA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim