Banesa 115m/2 ne Fushe Kosove.

Shitet nga: Shpat Sylejmani 19 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Afer shkolles "Mihael Grameno"
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 115m/2 ne Fushe Kosove, afer shkolles Mihael Grameno.
E ndertuar ne vitin 2015.
E pa mobiluar
Kati i 7-te
2 Ashensore - te madh dhe te vogel
Secila dhome ka terase.
4 terasa
3 Dhoma gjumi + sallon me kuzhine
Parkingu ne ndertese ne katin e pare
1 shpajz
Dokumentacioni i gjithi ne rregull.
Cmimi eshte shume i volitshem, per cdo informate ju lutem me kontaktoni ne numrin:
044 500 970
VIBER - +37744632888
Eshte i mundshem edhe nderrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim