Banesa 122m

Shitet nga: Banesa 10 Dhj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne Fushe Kosove ne rrugen kryesore afer Murebest, banesa ka kete renditje Kuzhine me trapezari, sallon, 3 dhoma te fjetjes, 3 banjo, 2 ballkona, 1 parking nentokesore(garazhe) banesa eshte ne katin e dyte me orientim lindje -jug-perendim. Banesa eshte ne ndertim e siper, shitet nga pronari me dokumentacion te rregullt, Çmimi 65000€ i negociueshem, pranoj ndrrim me banese me te vogel, pranoj ndrrim edhe me veture.
Info: 045/633-735 dhe viber +38649633735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim