Banesa 2 dhomeshe ne Fushe Kosove

Shitet nga: Joni 30 Gsh 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe kosov
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 2 dhomeshe ne fushe kosov
Eshte komplet e mobiluar
dhe eshte kompleks i tregtis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim