Banesa 3 Dhomshe, Fushe Kosove, 78m2 + terase 56m2

Shitet nga: Avdush Limani 16 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne Fushe Kosove ne Rrugen Nena Tereze perballe mobilerise Mob-in,pran bankes Ekonomike.Banesa gjendet ne pallatin me te bukur ne Fushe Kosove ka pamje kah rruga kryesore ne katin e pare te banimit dhe ka kete renditje:sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo me wc,koridor te madh dhe nje wc te vecant,ka ballkon dhe ka tarase te madhe 56 m2 me pamje nga rruga kryesore e cila baneses i jep pamje te jashtezakonshme.Banesa eshte e rregulluar dhe e gatshme per banim(deri me tani askush nuk ka banuar ne to),eshte e punuar shume mire,muret i ka te punuara me glet dhe e ngjyrosur me ngjyre te bardhe,ka te shtruar laminat 1 cm trashesi,ka nxemje qendrore,rryme e uje 24 ore ka lift edhe pse gjindet ne katin e pare te banimit,ka rrjetin telefonik dhe internetit.Me e rendesishmja eshte se banesa ka leje ndertimi dhe bartja mund te kryhet pa problem.Cmimi i kesaj banese eshte si pas marreveshjes.

044195623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim