Banesa 3 Dhomshe 78m2 Fushe Kosove

Shitet nga: Avdush 07 Dhj 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne Fushe Kosove ne Rrugen Nena Tereze perballe mobilerise Mob-in,pran bankes BPB.Banesa gjendet ne pallatin me te bukur ne Fushe Kosove ka pamje kah rruga kryesore ne katin e pare te banimit dhe ka kete renditje:sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo me wc,koridor te madh dhe nje wc te vecant, ka tarase te madhe .Cmimi sipas marrveshjes. Banesa eshte e me pamje nga rruga kryesore e cila ka pamje shume te bukur.Banesa eshte e MOBILUAR dhe e gatshme per banim(deri me tani askush nuk ka banuar ne to). Banesa ka nxemje qendrore,rryme e uje 24 ore ka lift edhe pse gjindet ne katin e pare te banimit,ka rrjetin telefonik dhe internetit.Kjo banese ka shume afer supermarketin VIVA fresh,shkollollen fillore dhe cerdhen.Me e rendesishmja eshte se banesa ka leje ndertimi dhe bartja mund te kryhet pa problem.

044195623 ose ne viber 00447413773649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim