Banesa 3 dhomeshe, 87m2 Kati 8 në Fushë Kosovë

Shitet nga: Nezir 05 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushe Kosove, (afër Shkollës Mihail Grameno, përball VIVA Fresh-it) me sipërfaqe 87m2, kati 8-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është në ndërtim e sipër, përfundon gjatë vitit 2015


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim