Banesa 3 dhomeshe 62m2 kati 6 në Fushë Kosovë

Shitet nga: Nezir 05 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushe Kosove, (afër Shkollës Mihail Grameno, përball VIVA Fresh-it) me sipërfaqe 62m2, kati 6-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, balljon dhe korridor. Banesa është në ndërtim e sipër, përfundon gjate vitit 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim