Banesa 3 dhomshe 86m2 kati 7 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Qerdhja e Vjetër
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Viva Fresh, te Qerdhja e Vjetër), me sipërfaqe 86m2, kati i 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dokumenta në rregull, ka ujë 24H, ka lift dhe shitet me mobile.


Ndertim i ri.
Çmimi: 36.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim