Banesa 4 dhomëshe 105m2 kati 7 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 25 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Përball Apollonia 2
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Apollonia 2, në rrugën Kryesore), me sipërfaqe 105m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka parking të mjaftuëshem rrugor. Banesa është me dokumenta në rregull, kontrata bëhet te Noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 50.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim