Banesa 50m2. Kati 6.

Shitet nga: Petriti Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Banesa 50m2 kati 6
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne katin e 6.
Posedon 1 dhome gjumi.
Banjo.
Ballkon.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim