Banesa 62m² + garazha në Fushë Kosovë

Shitet nga: Ridvan 12 Maj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka 62m² dhe këtu mund të lexoni më shumë informacione:

- 2 dhoma te gjumit
- sallon
- kuzhinë
- banjo
- koridor
+ garazh

Në qoft se jeni të interesuar ju lutëm kontaktoni ne numrin 044397724.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim