Banesa 65m² shitet ose ndrrrohet ne Fushë Kosove

Shitet nga: Hajredin 09 Qer 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa shitet ose ndrrohet me shtepi ne Fushë Kosove.
Banesa ka 65m² ka 2 dhoma sallon me kuzhin banjo , koridor dhe ballkon.
Eshte ne katin e 2.
Gjendet 100m afer rrethit kryesor ne Fushë Kosove.(udhekryqit Aeroport-Qender F.Kosove) perball VivaFreshit.
Ka uje 24ore ,nxehmjen me rryme-Radiator.
Vend per Parking te Vetures.
Me nje fjalë për një familje eshte shume e shfritezueshme dhe e mar.
Pres vetem blerës serioz ne nr.044/281-007..
Çmimi 29.600 €....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim