Banesa 66 m2 me Dy dhoma gjumi dhe sallon

Shitet nga: Kajtazi 18 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me 66 m2 me dy dhoma gjumi sallon me kuzhin, banjo ,shpajz dhe ballkon.
Kati 3 me pamje nga Lindja
E gatshme ne Mars 2016
Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim