Banesa 72 m2 ne fushkosov

Shitet nga: Banesa 20 Shk 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 72 m2 nefushkosov perball raiffeisen bankes . Banesa ka njo sallon me kuzhin banjon koridorin dy dhoma gjumi si dhe ballkonin. Banesa eshte ne katin 6. Ndrrim i mundshem kry per kry me bmw x6 dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim