Banesa 74 m2 ne Fush Kosove

Shitet nga: In On 30 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon me kuzhin dy dhoma gjumi, banjo, dhe ballkon

Per info ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim