Banesa 81m2.kati perdhes mbi garazha Fushe Kosove

Shitet nga: Muhamed 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon me kuzhin dhe oxhak
Ka2 dhoma gjumi
Ka2 banjo
Ka 1ballkon
Ka 1 koridor
Banesa ka flet poseduse.Une jam pronari.
Banesa ka uje batllave 24 ore.
Banesa ka parking.te mjaftushum.
Banesa eshte ndertim i ri e gaqshme per banim eshte ndertua nga kopania TREGTIJA.
Banesa ka kopshtin EDA per para dhe SH.F.vetum 500m larg.
Banesa gjindet ne rr.dardanija apollonia A20 Hyrja07.
Shitja behet vetum me kesh, JO forma tjera.


Tel.+37744248837 ose viber+37744248837.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim