Banesa 85 m2 ne Fushe Kosove - Apollonia

Shitet nga: Said 04 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 85m2 ne Fushe Kosove - Apollonia (banesat e Tregtise).
Banesa ka standard te larte per jetese, parking, uje dhe rryme 24/7.
Plani i baneses:
Salloni me kuzhine
Shpajzin
Dy dhoma gjumi
WC
Banjo
Ballkon
Paradhome
Koridor
Cmimi 55.000 euro (me gjithe kuzhine)
Banesa eshte e re, vetem 2 vjet kemi jetuar ne te.

Na kontaktoni ne telefonin 049784116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim