Banesa 91 m2 Model Slovenia

Shitet nga: Kajtazi 02 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka kete renditje
- Sallon me kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Dy banjo
- Shpajz
- Ballkon
Pamjen nga lindja
Objekti ka leje te ndertimit dhe Para Kontrata behet te Noteri.
Pagesa ka mundesi te behet deri ne 3 Keste,
me lidhjen e Kontrates, me dorzim te qelsav
dhe nje pjes deri te behet pranimi teknik.

Shitet nga nenkontraktori

Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim