Banesa 92m

Shitet nga: Banesa 10 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove rruga kryesore afer Murebest banesa eshte 92 metra katror dhe ka kete renditje: sallon me kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, 2 ballkona, banjo, depo eshte ne katin e 3. Banesa eshte ne ndertim e siper shitet nga pronari me dokumentacion te rregullt, Çmimi 46000€ i negociueshem.
Info: 045/633-735 dhe viber +38649633735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim