Banesa 94.6m2 ne Fush Kosove

Shitet nga: Enisi 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 94.6 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet te restorant Ariu, perkatsisht 200 metra nga rruga kryesore Prishtine - Fushe Kosove.

Banesa gjindet ne katin e 5, ka dy dhoma gjumi dhe sallon e kuzhine.

Mundesi ndrrimi me vetur..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim