Banesa 95 m2 e gatshme me mobile extra

Shitet nga: florim 25 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr. Dardania Fushe Kosove
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa e gatsheme me mobile ne katin e 5 , banesa ka sallon te madhe me kuzhin , 2 dhoma gjumi ,banjo e madhe , shpajz , teras etjera.
Banesa ka lift dhe parking te mjaftushum . vlen te ceket se ne banes jane te vendosura kuzhina , pllakara komplet ne koridor me nje fjal vetem teshat personale duhet te vendosen , po ashtu banesa ka qerdhen shum afer .Viber ; +38649124540
Emaill ; flloki22@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim