Banesa 95 m2 e gatshme me mobile extra

Shitet nga: florim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa e gatsheme me mobile ne katin e 5 , banesa ka sallon te madhe me kuzhin , 2 dhoma gjumi ,banjo e madhe , shpajz , teras etjera.
Banesa ka lift dhe parking te mjaftushum . vlen te ceket se ne banes jane te vendosura kuzhina , pllakara komplet ne koridor me nje fjal vetem teshat personale duhet te vendosen , po ashtu banesa ka qerdhen shum afer .
viber ; +38649124540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim