Banesa 95m2 ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Enver Maloku
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitej banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe95m2 ne katin 2 banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme

Banesa posedon

Sallon me Kuzhine
2Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim