Banesa Ne Fushe Kosove

Shitet nga: Arianit Mehmeti 14 Tet 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr.Nena Tereze Fushe Kosove
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 65m2 ne fushe kosove
Banesa posedon :

Sallon dhe kuzhin
1 dhome gjumi
1 banjo
1 teras dhe uj 24/h

Per me shume informata na kontaktoni ne kete nr :
+37744162422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim