Banesa e mobiluar + Garazhe

Shitet nga: VZ 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa e mobiluar kati 6, me Garazhe 16.5m2 .

Banesa ka sallone me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo si dhe nje shpajz. Uje 24 ore , lift

Banesa gjindet afer shkolles Mihajl Grameno, prapa Supermarket Albit ( Model Slovenia ). Orientimi i baneses eshte perfekt, me pamje kah jugu.
Perkthimi i baneses behet menjehere !

Mund te kontaktoni :

+377 45 642 446

Cmimi i diskutueshem !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim