Banesa e mobiluar ne Fushe Kosove

Shitet nga: Haki 10 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Euromed kati i 4 , Fushe Kosove . Banesa ka sallonin me kuzhine , dy dhoma gjumi , shpajz , nje banjo dhe ballkon . Poashtu ka lift dhe uje 24 or .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim