Banesa e mobiluar per shitje

Shitet nga: ilire bullatovci-Ramadani 02 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Deshmoret e Lirise
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me kete renditje;Salon ,kuzhine e veqant nga saloni ,dhoma e gjumit ,shpajz,ballkon,banjo koridor .Eshte e gatshme per banim me dokumentacion te rregulluar .Banesa gjendet perbal komunes se fushe kosoves ,eshte nje vend shume I qete ,me parking per vetura dhe femij.Ka liftin funksional ,ka nxemje me energji elektrike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim