Banesa gjendet ne fushe kosove afer stac.policor..

Shitet nga: ilire 17 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte ne katin 1.KA dy dhoma gjumi,sallon me kuzhin ,banjo,shpajz,ballkon.Eshte ne lindje.Eshte ne rrugen Deshmoret e Liris afer Komunes se Fushe kosoves.Gjendet ne nje pozite shume te mire .banesa gjendet ne fazen perfundimtare te ndertimit dhe qysh ne muajin qershor eshtee gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim