Banesa ipet me qira te Universiteti AAB ( Intere..

Shitet nga: Rilind krasniqi 07 Krr 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i-Pran univerzitetit AAB. Banesa gjindet ne katin e 6, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

a.-sallon
b.-kuzhine
c. dy dhoma gjumi
d.-banjo
e.-koridor
f.-teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim