Banesa luksoze ne Fushe Kosove- CIMA SHPK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: CIMA SHPK 10 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Fushë Kosovë
OBJEKTI MË I RI NË FUSHË KOSOVE!!! Banesa në shitje për 5 vite pa kamatë dhe me 30% pjesëmarrje, në rrugën Dardania afër Shkollës Mihail Grameno, banesat janë prej 55 m2 deri në 120 m2 të ndërtuara me standarde europiane, me cilësi dhe me kualitet të lartë. Banesat posedojne uje 24 ore, ndriqim te jashtem, hapsira gjelbruese me sipërfaqe të mjaftueshme për pushim, këndin e lojrave për fëmije, parking të jashtëm si dhe garazha nëntoksore. Për qdo informatë shtesë mund të vizitoni faqen tonë në internet, www.cimaks.com, faqen në facebook: CIMA sh.p.k si dhe mund të lajmëroheni në numrat e tel. 049/355-361, 049/106-777, 044/682-142. Gjithashtu për të shikuar videot e projektit 3D në youtube.com, klikoni në linkun më poshtë: http://www.youtube.com/watch?v=7BLA9QNEpyI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim