Banesa me mundesi pagese per 36 muaj pa KAMAT

Shitet nga: BURIM 14 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Komuna: Fushë Kosovë
Banesat
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 48 m², 50 m², 63 m², 65 m², 81 m², 93 m² si dhe 3 DUPLEX me sip prej 112 m2 deri 143 m2. Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore, (me dëshirën e klientit edhe vendosjen e mobileve të cilat vendosen me një shje dhe dizajn të përshtatur me ngjyrat dhe dizajnin e mureve, dyerve dhe dritareve) etj.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.
per Informacione shtes mund te kontaktoni ne tel:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim