Banesa me oborr ne Fushe Kosove

Shitet nga: Bedri Ternava 03 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen e gatshme per banim, e mobiluar dhe shume e pershtatshme per lokal.

Banesa ka 75 metra katror dhe ka oborr 84 metra katror dhe eshte ne perdhese te nderteses se pallatit.

Banesa ka dhomen e pritjes, dhomen e gjumit, paradhomen, kuzhinen, banjon, koridorin dhe terasen.

Gjendet ne objektin llam 7/1A perballe komunes se Fushe Kosoves e prapa Vives dhe i posedon te gjitha dokumentet nga pronari.

Çmimi sipas marreveshjes.

Pronari:
Bedri Ternava
044-402-576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim