Banesa me qira, e madhe, 3 dhomeshe,lirë dhe mir..

Shitet nga: nexhmedin 21 Jan 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka këto cilësi:

1. 100 metra katror-ndertim i vjeter.

2. Banesa e rindërtuar ne hapësiren e mbrendshme me dizajn te veqant

3. Rryma , kanalizimi, ujësjellsi-model i ri.

4. Banesa ka kuzhinë të re, dhomë e fjetjes e re si dhe
dhoma e pritjes e stilit modern

5. Ballkon të madh, të mbuluar dhe hapsir gjelbruese
rreth 1 ari si dhe parking te mjaftueshëm per automjet dhe femije

6. Banesa posedon; sallon me kuzhin, si dhe 2
dhoma tjera te mdhaja gjumi, ballkon shume te madh, banjo ,
koridor, hapsir për këpuc te veqant dhe podrum te veqant!

7. Banesa është në katin e parë, siq shihet ne foto.

8. Vend jashtëzakonisht i qetë e sidomos për familjarë.

9. Kompjuter statik dhe wifi, ne kuader tê qmimit të
përgjithshem.

10. Parking i mjaftueshëm për femijë dhe veturë.

11. Me të gjitha këto cilsi për vetëm 185 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim