Banesa në Fushe Kosove

Shitet nga: Zijadin Ukshini 05 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa është në Fushë-Kosovë te Spitali " EUROMED". Banesa është në Katin e 7-të, ka Ashensor dhe punon 24 orë. Banesa shitet me invertar.
Banesa ka 3 Dhoma, 1 të nejës dhe 2 të fjetjes dhe një dhomë e nejës, kuzhinë dhe trapezari, shpajz dhe Banjo me Wc,
Banesa ka 93 m2 Bruto dhe 84 m2 Neto, Rrymë dhe Ujë 24 orë të garantuara

BANESA KA FLETËN POSEDUSE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim