Banesa në shitje

Shitet nga: Zijadin Ukshini 18 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne Objektin e Spitalit EUROMED ne Fushe - Kosove
Banesa eshte ne katin e 7 - te
Banesa ka 93 metra ktarore me mure, ndersa vetem hapesire te shpraset ka 84 metra katror
Banesa ka 2 Dhoma Gjumi, 1 Dhome e ndejes, Kuzhine plus Trepezari, Shpajz, Wc bashk me Banjo, Koridor te gjer dhe 2 Ballkona
Banesa shitet e Mobiluar, ka Klime dhe gjitha Driateret i ka me Roletne

exlusive :

Banesa ka FLETENPOSEDUESE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim