Banesa në shitje

Shitet nga: Nuhi Islami 18 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne F.Kosovë katin përdhes ndertim i vjeter bansa gjendet afer Restaurant "Ariut" e mobiluar ujë 24h pa ndepreje e kyqur në dy bunar.
Banesa ka 100m2 neto hapisr banimi plus ballkon,shpajz,bodrum.
Banesa është e mobiluar komplet dhe banjo të kompletuar.
Dritare te plastikes, dyert e dhomave te reja.
Parking i mjaftushem për disa vetura,plus këndin e lojrave për fëmië

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim