Banesa ne F. Kosove nga AKS AGENCY

Shitet nga: aks-agency 16 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne f kosove.
apartamenti gjindet 30m larg rrethit kryesor ne F. Kosove. Banesa gjindet ne katin e pare te banimit dhe ka tri dhoma gjumi, sallonin , banjon , shpajzin , banjon dhe ballkonin.
banesa eshte shume funksionale.
qmimi i baneses eshte i favorshem.
Apartamenti eshte gati ne perfundim e siper jane duke u kryer punet finale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim