Banesa ne F kosove S=87m2

Shitet nga: AKS Agency 01 Gsh 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa shume te bukur ne pallatin banesore Swis Home ne F. Kosove 100m afer Komunes se Vjeter .
Banesa ndodhet ne Katin e trete te banimit dhe ka renditje shume te mire.
Apartamenti eshte ne fazen e puneve finale dhe banesa do te jete e gatshme deri ne gusht te ketij viti respektivisht (2016)
Sot me date 23.07.2016 objekti ka fasaen e perfunduar dhe nuk ndodhet ne gjendjen si ne foto.
Banesa ka kete renditje: Sallon me kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo, Koridor dhe Ballkon.
Per renditje e Baneses po ju japim edhe planimetrine dhe videon e inqizimit te mbrendshem te baneses.
Qmimi i baneses 39700 eu ne afat te limituar deri me 30.04.2016

Me Respekt:AKS-Agency
Tel: 045 903 902 (Viber)+37745903902
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim